Reference - MATEŘSKÉ ©KOLKY

Hlavní město Praha

Praha 1
M© Hellichova
M© Národní
M© Pątrossova

Praha 2
M© "Čtyřlístek", Římská
M© Na Děkance
M© ©umavská
M© Trojlístek, Kladská

Praha 3
M© Jeseniova
M© nám. Jiřího z Lobkovic
M© Sudoměřská
M© U Zásobní zahrady
M© Viničná
Waldorfská M© Koněvova

Praha 4
Církevní M© Studánka, Ke Kamýku
Dětské integrační centrum a M© s.r.o., Hurbanova, Praha 4
Internátní M© Stachova
Montessori Children´s House, s.r.o.
M© a Z© sv. Augustina
M© A. Drabíkové
M© Blatenská
M© Fillova
M© Hasova
M© Hrudičkova
M© Jílovská
M© Jitřní
M© Ke Kaąně
M© Konstantinova
M© Křejpského
M© Kukučínova
M© Kunratice, Předąkolní
M© Mandolinka
M© Markuąova
M© Mezi domy
M© Mezivrąí
M© Montessori v Praze 12
M© Na Bučance
M© Na Chodovci
M© Na Příčné mezi
M© Na Větrově
M© Oáza v Praze 12, Praha 4
M© Ohradní
M© Pastelka, Platónova
M© Podsaďáček
M© Smolkova
M© speciální Na Lysinách
M© Sulanského
M© Svojąovická
M© Tyrąovka
M© V Benátkách
M© V zápolí
M© Vejvanovského
M© Větrníček, Zárubova
Speciální M© Horáčkova

Praha 5
Bivilgární M© pro sluch. postiľené, Praha 5
Církevní M© Podpěrova
M© "Slunéčko"
M© Barvička
M© Domeček s.r.o.
M© Havaj
M© Husníkova, Praha 13
M© K Závětinám
M© Lohninského
M© Matjuchinova
M© Mezi ©kolami
M© Nám. Osvoboditelů
M© Nessie, o.p.s.
M© PALETKA
M© Podbělohorská, Praha 5 - Koąíře
M© Praha 13, Mezi ©kolami
M© Praha 5 Lipence
M© speciální Sluníčko
M© ©ikulka
M© U Bobříka
M© U Krtečka
M© U ®elezničního mostu
M© U ®elezničního mostu
M© Úsměv
Soukromá M© Korálek
Soukromá M© OPUS s.r.o.
Soukromá M© Rotunda, s.r.o.
©kolka Magic Rainbow o.p.s.

Praha 6
Fakultní M© se spec. péčí
M© Bendova
M© Čínská
M© Duhovka s.r.o.
M© Gagarinova
M© Charlese de Gaulla
M© Jílkova
M© Laudova se speciálními třídami
M© Pastelka, ©panielova
M© Sbíhavá
M© ©molíkova
M© Velvarská
M© Vokovická
Waldorfská M© Dusíkova

Praha 7
M© Letohradská
M© Nad Kázankou

Praha 8
Baby centrum Motýlek s.r.o.
Církevní M© Laura
M© Karlín
M© Korycanská
M© Leąenská
M© Na pěąinách
M© Na Přesypu
M© Řeąovská
M© Sokolovská
M© speciální, ©tíbrova
M© ©imůnkova
M© U ©kolské zahrady
Speciální M© Drahaňská

Praha 9
1. M© Čentická
Mateřské centrum Klubíčko YMCA
M© Chodovická
M© Jahodnice
M© Klánovice
M© Korálek
M© Litvínovská
M© Paculova
M© Praha 9 - Satalice
M© Sluníčko, Polesná
M© ©ebelova
M© U Nové ąkoly
M© U Rybníčku
M© Újezd nad Lesy
M© Veltruská
ProFamily, soukromá M©
©količka Beruąka, s.r.o

Praha 10
M© Beneąovská
M© dánského typu, Libkovská
M© Dolní Měcholupy
M© Dvouletky
M© Horolezecká
M© Magnitogorská
M© Milánská
M© Mládeľnická
M© Nedvězská
M© Parmská
M© Přetlucká
M© Semínko o. p. s.
M© ©těchovická
M© ©těchovická
M© U Roháčových kasáren
M© Vladivostocká
M© Za Nadýmačem
M© Zvonková
©količka MH, s.r.o.

Středočeský kraj

Okres Beneąov
M© Čechtice
M© Diviąov
M© Heřmaničky
M© Krhanice
M© Na Karlově, Beneąov
M© Netvořice
M© Obchodní, Čerčany
M© Radvanice
M© Sedmikráska, Vlaąim
M© Teplýąovice
M© Týnec nad Sázavou
M© Velíąská, Vlaąim

Okres Beroun
8. M© Beroun
Dětské centrum Srdíčko, ®ebrák
Katolická M© Beroun
M© Bří. Jungmannů, Hudlice
M© Draąarova, Beroun
M© Hostomice pod Brdy
M© Chodouň, Zdice
M© Chrustenice
M© Chyňava
M© Ledňáček, Hýskov
M© Loděnice
M© Neumětely, Hostomice
M© Pod Homolkou, Beroun
M© Sluníčko, Beroun
M© Svinaře
M© Tovární, Beroun
M© V zámeckém parku, Liteň
M© v ®ebráku, ®ebrák
M© Vrchlického, Beroun
M© Vąeradice
M© Zdice

Praha - východ
M© Beruąka - Ladybird v Mratíně s.r.o., Mratín
M© Brandýs nad Labem
M© Kamenice
M© Klíčany, Vodochody
M© Korálek, Říčany u Prahy
M© Kostelec u Kříľků, Kamenice
M© Líbeznice
M© Minisvět U Krtečka s.r.o., Říčany u Prahy
M© Miroąovice
M© Mukařov
M© Ondřejov
M© Pastelka, Petříkov
M© Přístavní, Čelákovice
M© Radonice, Jenątejn
M© Stříbrná Skalice
M© Velké Popovice
M© Vodochody
M© Vąestary
M© Záryby, Kostelec n/L
M© Zeleneč, Faltusova
M© Zvánovice, ©kolní
Zámecká ąkolička Vidovice, Strančice

Praha - západ
M© Vąenory
M© Davle
M© Chráą»any Rudná
M© Řitka
M© Hradiątko
M© ©těchovice
M© Tuchoměřice
M© Holubice
M© Hostivice
3. M© Černoąice
M© Vrané nad Vltavou
M© Roztoky u Prahy
M© Hlavní, ©těchovice
M© " Pohádka ", Středokluky
M© Lipnička s.r.o., Zvole u Prahy
M© Horoměřice
M© Mníąecká, Řevnice
M© Únětice
Sunny Canadian s.r.o, Jesenice - Osnice

Okres Kladno
20. M© Kladno
M© Brandýsek
M© Braąkov, Unhoą»
M© Černuc
M© Hlaváčkovo nám., Slaný
M© Kačice
M© Kladno Studentská
M© Knovíz, Slaný
M© Lány
M© Lidice
M© Linetka s.r.o., Slaný
M© Malé Kyąice, Unhoą»
M© Otvovice
M© Pozdeň
M© Slunce Kyąice, Unhoą»
M© ©kolská, Kladno
M© Třebíz
M© Valentýnka Hřebeč
M© Velké Přítočno
M© Vinařice u Kladna
M© Vítězná, Slaný
M© Vraný u Slaného
M© Zdeňka Petříka Kladno
M© Zvoleněves
M© ®iľice

Okres Kolín
M© Bahmačská, Kolín
M© Cerhenice
M© Červené Pečky
M© Hradeąín, Český Brod
M© Chrást, Poříčany
M© K Jatkám, Kostelec n/ČL
M© Kmochova, Kolín
M© Kolín
M© Masarykova, Kolín
M© Maąinka, Pečky
M© Radovesnice
M© Ratenice, Pečky
M© Sokolská, Český Brod
M© Tismice, Český Brod
M© Tři Dvory
M© Velim
M© Zásmuky

Okres Kutná Hora
M© Bílé Podolí
M© Miskovice
M© Vavřinec, Maleąov
M© Čáslav
M© ®leby
M© Radvanice, Sázava
M© Chotusice
M© U Skřítků, Kutná Hora
M© Malostranská, Zruč nad Sázavou
M© Pohádka, Kutná Hora
M© ®ehuąice

Okres Mělník
M© V Zátiąí, Mělník
M© Řevnice
M© Dolní Beřkovice
M© Harmonie Neratovice
M© Urxova Neratovice
M© U ©kolky, Tiąice
M© Nelahozeves
M© Kly
M© Pod Vrchem, Mělník
M© Neratovice - Byąkovice
M© Obříství
Svět dětí Kulíąek, Kostelec N/L

Okres Mladá Boleslav
M© Bělá pod Bezdězem
M© Mírová, Mnichovo Hradiątě
M© Klaudinka, Mladá Boleslav
M© Pampeliąka Nerudova, Mladá Boleslav
M© Březina, Loukov u M. Hradiątě

Okres Nymburk
M© Dráček Lysá nad Labem
M© Městec Králové
M© Sloveč, Městec Králové
M© "U Broučků", Milovice
M© Pampeliąka, Lysá n/L
M© Milischool, Milovice nad Labem
M© Kostomlaty nad Labem
M© Mcely
M© Běrunice
M© Kounice
M© Pátek, Poděbrady
M© Kostelní Lhota
M© Dymokury

Okres Příbram
2. M© Dobříą
4. M© Dobříą
Alternativní M© Příbram
MC Dobříąek, Dobříą
M© a ©kolní jídelna Březnice
M© Čenkov
M© Hradební, Příbram
M© Hvoľďany
M© Kamýk nad Vltavou
M© Klubíčko, Příbram
M© Kosova Hora
M© Nový Knín
M© Perníková chaloupka, Příbram
M© pod Svatou Horou, Příbram
M© Pohádka, Příbram
M© Rybička, Příbram
M© ©kolní, Příbram
M© V Zahradě, Příbram

Okres Rakovník
M© V Parku, Rakovník
M© Řevničov
M© Vąetaty, Pavlíkov
M© Vinohrady, Rakovník
M© Ruda, Nové Starąecí - Ruda
M© Mąec
M© ©anov


Jihočeský kraj

Okres České Budějovice
M© Čečova, České Budějovice
M© Nové Hrady
M© Ločenice
M© Borąov nad Vltavou
M© Jílovice
M© Zliv
M© Chráą»any
M© ©evětín
M© Dříteň
M© Oleąník
M© Týn nad Vltavou
M© Papírenská, České Budějovice
M© Čejkovice, Hluboká nad Vltavou
M© pro zrakově postiľené České Budějovice
M© Dobrá Voda u Českých Budějovic
M© Borąov nad Vltavou
M© J. Opletala, České Budějovice
M© Hrdějovice
M© Dasný, Hluboká nad Vltavou
M© Adamov, Rudolfov
M© ®ár, Trhové Sviny
M© Dolní Bukovsko
M© Srubec
M© Lazna, Borovany
M© Vrchlického, České Budějovice
M© Roudné
M© U Pramene, České Budějovice
Dětský koutek Barevný svět, České Budějovice

Okres Písek
M© Borovany
M© ©obrova, Písek
M© Chyąky
M© Putim
M© Pastelka, Milevsko
M© Mirovice
M© Krč
1. M© Protivín
M© Stará Dobev
M© Číľová

Okres Tábor
M© Veselí nad Luľnicí
M© Ratibořské Hory
M© Chýnov
M© Hluąovice, Bohuňovice
Církevní M© Tábor
M© ®eleč
M© Borotín
M© Radimovice u ®elče
M© Mladá Voľice
M© Na Libuąi Bechyně
M© Sluníčko, Milevsko

Okres Strakonice
M© Čepřovice
M© Blatná
M© Malenice

Okres Prachatice
M© ©umavské Hoątice
M© Horní Vltavice
M© Zdíkov
M© Stachy
M© Vítějovice
M© Krumlovská, Prachatice
M© Netolice

Okres Pelhřimov
M© Nová Cerekev

Okres Jindřichův Hradec
3. M© Jindřichův Hradec
M© Dačice
M© Deątná
M© Harmonie s.r.o., Rokycany
M© Chlum u Třeboně
M© Komenského, Suchdol nad Luľnicí
M© Kunľak
M© Lomnice nad Luľnicí
M© Na Sadech, České Velenice
M© Nová Včelnice
M© Písečné nad Dyjí
M© Slavonice
M© Sluníčko, Třeboň
M©, Z© a Praktická ąkola Jindřichův Hradec

Okres Český Krumlov
M© Frymburk
M© Kájov
M© Kaplice
M© Za soudem, Český Krumlov
M© Za Nádraľím, Český Krumlov
M© Veleąín
M© Malonty
M© Pleąivec, Český Krumlov
M© Tavírna, Český Krumlov
M© Vyąehrad, Český Krumlov
M© T. G. Masaryka, Český Krumlov

Okres Havlíčkův Brod
M© Dobrnice

Plzeňský kraj

Okres Plzeň
17. M© Plzeň
21. M© Plzeň
23. M© Plzeň
25. M© Plzeň
33. M© Plzeň
37. M© Plzeň
46. M© Plzeň
46. M© Plzeň
5. M© Plzeň
50. M© Plzeň
51. M© Plzeň
54. M© Plzeň
56. M© Plzeň
61. M© Plzeň
63. M© Plzeň
64. M© Plzeň
7. M© Plzeň
70. M© Plzeň
87. M© Plzeň
90. M© Plzeň
91. M© Plzeň
M© Dobřany, Plzeň - jih
M© Drobeček, s.r.o.
M© Chlumčany, Plzeň - jih
M© Chotěąov
M© Chválenice
M© kardinála Berana Plzeň
M© Kaznějov
M© Kralovice
M© Ledce, Ledce u Plzně
M© Letiny
M© Losiná
M© Manětín
M© Město Touąkov
M© Nepomuk
M© Plasy
M© Pohádka, Zbůch
M© Přeątice
M© Starý Plzenec
M© Stod
M© ©těnovice
M© Theďs friends, o.p.s.
M© Vrčeň
M© Vřesinská Plzeň - Boąkov
M© Zruč - Senec
M© ®ihle, Kralovice
M© ®ilov, Třemoąná u Plzně
Soukromá M© Plzeň - Boľkov

Okres Rokycany
M© Stupno, Břasy
M© Litohlavy
M© Straąice
M© Muchova, Zbiroh
M© Volduchy
EKO M© Dobřív
M© Harmonie spol. s.r.o., Rokycany

Okres Klatovy
M© Mochtín
M© ®ichovice
M© Deąenice
M© Suąice
M© Horaľďovice
M© Kaąperské Hory
M© Dlaľov
M© Straąín
M© Kolinec
Křes»anská M© Horaľďovice

Okres Tachov
M© Chodová Planá
M© Kostelec, Stříbro
M© Lom u Tachova
M© Pěnčín
M© Planá, Planá u Mariánských Lázní
M© Přimda
M© Stadtrodská, Tachov
M© Stříbro
M© Tachov
M© Tachov, Poąumavská

Okres Domaľlice
M© Horąovský Týn
M© Holýąov
M© Koloveč
M© Brnířov, Kdyně
M© Kout na ©umavě
M© Puclice, Staňkov
M© Zahradní, Domaľlice
M© Michlova, Domaľlice
M© Mrákov
M© Kvíčovice
M© Poběľovice

Karlovarský Kraj

Okres Cheb
M© Osvobození, Cheb
M© Moravská, Aą
M© Plesná
M© Nohova, Aą
M© Neumannova, Aą
M© Teplá u Touľimě
M© Hranice u Aąe
Jazyková ąkolka Cheb s.r.o.

Okres Karlovy Vary
M© Bečov nad Teplou
M© Velichov, Ostrov nad Ohří
M© Touľim
M© Bochov
M© Ostrov nad Ohří
M© ®lutice
M© Dalovice
M© Kruąnohorská, Ostrov nad Ohří
M© Nová Role
M© Nejdek
M© Krajková
1. M© Karlovy Vary
M© Stráľ nad Ohří
M© Masarykova, Ostrov N/O
M© Nerudova, Nejdek
M© Palackého, Ostrov N/O
M© Merklín u Karlových Var

Okres Sokolov
M© Aląova, Sokolov
M© Duhová Habartov
M© Habartov
M© Chodov u Karlových Varů
M© Kraslice
M© Loket
M© Nové Sedlo u Lokte
M© Podlesí, Svatava
M© Sokolov

Okres Náchod
M© Police nad Metují

Ústecký Kraj

Okres Chomutov
M© Jirkov
M© Strupčice
M© Na Podlesí, Kadaň
M© Hvězdička, Kadaň
M© O. Havlové, Kadaň
M© Hruąovany, Hruąovany u Chomutova
M© Kláąterec nad Ohří
5. M© Jirkov
M© ®itná, Kadaň
M© ul. Kpt. Jaroąe, Kadaň
M© ©afaříkova, Chomutov
M© Drouľkovice
M© Číľkovice
M© Perątejn
M© ®atec

Okres Litoměřice
M© Brňany
M© Budyně nad Ohří
M© Chotiměř, Lovosice
M© Křesín, Lovosice
M© Masarykova, Litoměřice
M© Pastelka, Roudnice N/L
M© Pastelka, Roudnice nad Labem
M© Pohádka, Roudnice nad Labem
M© Resslova, Lovosice
M© Sady Pionýrů, Lovosice
M© Stračenská, ©tětí
M© ©kolní Mąené - lázně
M© Travčice, Litoměřice

Okres Louny
M© Bitozeves
M© Blatno, Blatno u Podbořan
M© Dobroměřice, Louny
M© Fügnerova, Louny
M© Kpt. Nálepky, Louny
M© Krásný Dvůr
M© Louny - Dykova
M© Luľice u Mostu
M© Měcholupy u ®atce
M© Přemyslovců, Louny
M© Račetice
M© Ročov
M© speciální, Louny
M© speciální, ®atec
M© V Domcích, Louny
M© ®atec
Soukromá M© Mateřinka, Louny

Okres Děčín
M© Česká Kamenice
M© Dobrná
M© Dolní Poustevna
M© Klostermannova, Děčín
M© Komenského, Česká Kamenice
M© Kosmonautů, Děčín
M© Krásnolipská, Rumburk
M© Máchovo nám., Děčín
M© Malá Veleň - Jedlka
M© ©luknov
M© Těchlovice, Děčín
M© Valkeřice
M© Varnsdorf
M© Velký ©enov
M© ®leby
Soukromá M© Svět, Děčín

Okres Most
M© Podkruąnohorská, Litvínov
M© Ruská, Litvínov
M© Lidická, Most
M© A. Sochora, Most
M© Lidická, Most
M© Luľice u Mostu
M© Hutnická, Most

Okres Ústí nad Labem
M© Malečov
M© Trmice
M© Skalnička, Ústí nad Labem
M© Hvězdička, Malé Březno
M© Chabařovice
M© DOMEČEK, Velké Chvojno
M© Sluníčko Ústí nad Labem
M© Nestěmice
M© Pastelka, Ústí N/L
M© Pohádka, Chlumec u Ústí N/L
M© speciální, Ústí N/L
Soukromá M© o.p.s., Ústí N/L
M© Pod Horkou, Chlumec u Ústí N/L
M© Centrum
M© Vinařská, Ústí nad Labem

Okres Teplice
M© Na Stínadlech, Teplice
M© Jeníkov
M© Duchcov
M© Hrob, Hrob
M© Ohníč
M© Bystřany
M© Hlávkova, Teplice
M© Čapkova, Bílina
M© Lahoą»
M© Bílina
M© Fráni ©rámka, Teplice
M© Na Spojce, Teplice
M© Moskevské nám., Teplice
M© Háj u Duchcova
M© Rohová, Teplice
M© Dubánek, Dubí u Teplic
M© Jugoslávská, Teplice
M© Koą»any u Teplic

Liberecký kraj

Okres Liberec
1. M© Hejnice
1. M© Preciosa, o.p.s., Jablonné v Podjeątědí
II. M© Preciosa, o.p.s.
M© " Klíček", Liberec
M© " Motýlek ", Liberec
M© " Sluníčko ", Liberec
M© "Beruąka", Liberec
M© "Jablůňka", Liberec - Staré Pavlovice
M© "Jizerka", Liberec
M© "Kamarád"
M© Bílá, Český Dub
M© Bílina
M© DOMINO s.r.o., Liberec
M© Frýdlant
M© Hlavice
M© Hrádek nad Nisou
M© Jeníkov
M© Křiľany
M© Kunratice
M© Liberec, Dětská 461
M© Liberec, Matouąova
M© Luľická, Liberec
M© Nové Město pod Smrkem
M© Studánka, Jablonné v Podjeątědí
M©, Ostaąovská, Liberec

Okres Česká Lípa
M© Klíč, Česká Lípa
M© Pastelka, Česká Lípa
M© Arbesova, Česká Lípa
M© ©pičák, Česká Lípa
M© Doksy
M© Sovička, Česká Lípa
M© Sosnová, Česká Lípa
M© Noviny pod Ralskem
M© Blíľevedly
M© Klíček, Nový Bor
Soukromá M© Kvítko, Česká Lípa

Okres Jablonec nad Nisou
M© Uhelná, Jablonec nad Nisou
M© POHODA Jablonec nad Nisou
M© Koberovy, ®elezný Brod
22. M© Jablonec nad Nisou
M© Jablonec nad Nisou - Mąeno
M© Lovecká, Jablonec nad Nisou
M© Havlíčkova, Jablonec nad Nisou
M© Slunečná, ®elezný Brod
M© Smrľovka
M© Lučany nad Nisou
M© speciální, Jablonec nad Nisou

Okres Semily
M© Studenec
M© Benecko
M© Aleąova, Turnov
M© Zborovská, Turnov
M© Paseky nad Jizerou
M© Přepeře
M© Mírová pod Kozákovem, Turnov
M© Dáąenka, Lomnice nad Popelkou
M© Jilemnice
M© Kamínek, Harrachov
M© Záhoří, Pipice
M© Kruh, Jilemnice

Královéhradecký kraj

Okres Hradec Králové
M© Pohádka Hradec Králové
M© Osice
M© Smiřice
M© Kvítek, Hradec Králové
M© Slunečnice, Hradec Králové
M© Třebechovická, Hradec Králové
M© Beruąka, Chlumec nad Cidlinou
M© Petrovice u Nového Bydľova
M© Třesovice
M© Jeníkovice
M© Kosice
M© M. Horákové, Hradec Králové
M© Sluníčko, Hradec Králové
M© M. Horákové, Hradec Králové
M© Luľická, Hradec Králové
M© Osvobození, České Meziříčí
M© U Zámku, Chlumec nad Cidlinou
M© Sion, Hradec Králové
M© Čtyřlístek, Hradec Králové
M© Vysoká nad Labem

Okres Jičín
M© Jičín
M© Máj, Jičín
M© Dobrá Voda u Hořic
M© Na Habru, Hořice
M© Liboąovice
M© Velią
M© Mladějov v Čechách
M© Drtinova, Dvůr Králové
M© Horní Brusnice
M© Úpice
M© Sluníčko, ®eleznice
M© Rtyně v Podkrkonoąí
2. M© Nová Paka
1. M© Nová Paka
M© Volanice
M© Kněľnice
M© Markvartice
M© Husova, Hořice
M© J.©.Kubína, Jičín
Bělohradská M©, Horní Nová Ves

Okres Trutnov
M© Bílá Třemeąná
M© Úpská, Trutnov
M© Komenského, Trutnov
M© Letná, Vrchlabí
M© Chotěvice
M© Dolní Oleąnice
M© Pilníkov
M© Jívka
M© Kocbeře
M© Drtinova, Dvůr Králové
M© Horní Brusnice
M© Na Pilíři, ®acléř
M© Mladé Buky
M© Radvanice
M© E. Krásnohorské Dvůr Králové n. Labem
M© Roháčova, Dvůr Králové n. Labem
M© Lanľov
M© Dolní Branná
M© Malé Svatoňovice
M© Kopretina, Vrchlabí
M© ®acléř
M©, Z© a Praktická ąkola Horská, Trutnov

Okres Náchod
M© Adrľpach
M© Broumov
M© Dolany u Jaroměře
M© Havlíčkova, Hronov
M© Havlíčkova, Náchod
M© Hejtmánkovice
M© Horní Radechová
M© J.A.Komenského, Česká Skalice
M© Krčín, Nové Město nad Metují
M© Nepomuk
M© Raąínova, Nové Město N/M
M© Rychnovek - Zvole
M© ©onov
M© Velké Poříčí

Okres Rychnov nad Kněľnou
M© Vamberk
M© České Meziříčí
M© Rybná nad Zdobnicí
M© Houdkovice, Dobruąka
M© U Dubu, Týniątě nad Orlicí
M© Albrechtice nad Orlicí
M© Lhoty u Potątejna
M© Lično
M© ®ďár nad Orlicí
M© Doudleby nad Orlicí
M© Mánesova, Kostelec nad Orlicí
M© Bačetín, Dobruąka
M© Voděrady
M© Solnice, Solnice
M© Opočno
M© Batoąovice v Orlických Horách
M© Město, Týniątě N/O
M© J.A.Komenského, Dobruąka
Mateřské centrum Jája, Rychnov nad Kněľnou

Pardubický kraj

Okres Pardubice
M© Kuníček Pardubice
M© Staré ®dánice
M© Zvoneček, Pardubice
M© Erno Koą»ála, Pardubice - Dubina
M© Ke Hřiąti, Opatovice nad Labem
M© Beneąovo náměstí, Pardubice
M© Valy, Přelouč
M© Daąice
M© Zdechovice
M© Kladenská, Přelouč
M© Sezemice
M© Holice v Čechách
M© Čtyřlístek, Pardubice
M© Čeperka, Opatovice nad Labem
M© Býą»
M© Pardubice - Polabiny
M© Korálek, Pardubice
M© K Dubině, Pardubice
M© Ostřetín - Holice
M© Raisova, Pardubice
M© Semín
M© Duha, Pardubice
M© Chvaletice
M© Klubíčko, Pardubice
M© Kostěnice, Pardubice
M© Pardubice - Ohrazení
M© Ráby
M© Sluníčko, Pardubice
M© Pardubice - Draľkovice
M© K Polabinám, Pardubice
M© Piątorova, Pardubice - Ohrazenice
M© Srdíčko, Pardubice
M© Motýlek, Pardubice M© Veselí
M© Za Fontánou, Přelouč
M© Smetanova, Moravany u Holic
M© Gebauerova, Pardubice
Svět dětí Sovička, Holice v Čechách

Okres Chrudim
M© Prosetín u Hlinska
M© Bylany
M© Luľe
M© Strojařů, Chrudim
M© Třemoąnice
M© Běstvina, Třemoąnice
M© Druľstevní, Luľe
M© Prachovice, Chrudim
M© Orel, Slatiňany
M© Brigádnická, Třemoąnice
M© Rosice, Rosice u Chrasti
M© Budovatelů, Hlinsko v Čechách
M© Miřetice u Hlinska
M© Chrast u Chrudimě
M© Hrochův Týnec
M© Víta Nejedlého, Chrudim
M© Sv. Čecha, Chrudim
M©, Z© a S© Bohemia s.r.o., Chrudim

Okres Svitavy
I. Mateřská ąkola, Piaristická 137
M© Sádek
M© Osík
M© Luční Polička, Polička
M© Čtyřlístek, Polička
M© Běly Jensen Opatov
M© Lubná u Poličky
M© KVÍTEK, Bystré
2. M© Moravská Třebová
M© Jedlové
M© Sebranice u Litomyąle
II. M© Lytomyąl

Okres Ústí nad Orlicí
M© Červená Voda
M© Ostrov u Lanąkrouna
M© Černovír
M© Sázava 2
M© Vostelčice, Choceň
M© Záląí
M© Luková Damníkov
M© Česká Třebová
M© Na Výsluní, Ústí nad Orlicí
M© Petrovice
M© Klubíčko
M© Pramínek, Česká Třebová
M© Třebovice
M© Knapovec, Ústí nad Orlicí
M© Heranova, Ústí nad Orlicí
M© Sloupnice
M© Letohrad
M© Dolní Dobrouč
M© Habrmanova, Česká Třebová
M© U Stadionu, Česká Třebová
M© Králíky
M© Lidická, Vysoké Mýto
M© Lanąkroun
M© Kameničná, ®amberk
M© Na Herzánce, Choceň
M© ®iľkova, Lanąkroun

Moravskoslezský kraj

Okres Nový Jičín
M© Nový Oldřichov
M© Skotnice
M© Příbor
M© Tyrąova Frenątát p. Radhoątěm
M© Spálov
M© Kunín
M© Kamarád, Příbor
M© Bartoąovice
M© Trojlístek, Nový Jičín
M© Kopřivnice
M© Sady Nový Jičín
M© Máj, Nový Jičín
M© Wolkerova, Bílovec
M© Studénka
M© Suchdol nad Odrou
M© Bordovice
M© Kujavy, Fulnek
MONTESSORI soukromá M©, s.r.o.

Okres Bruntál
M© Albrechtická, Krnov
M© Brantice
M© Bruntál
M© Břidličná
M© Hlubčická, Krnov
M© Horní ®ivotice, Horní Beneąov
M© Karla Čapka, Krnov
M© Klíček Krnov
M© Krnov
M© Krnov
M© Krnov, Maxima Gorkého 22
M© Mikuláąská, Krnov
M© Moravský Beroun
M© Osoblaha
M© Rýmařov
M© Slunečnice, Krnov
M© Slunečnice, Krnov
M© Smetanova, Bruntál
M© Světlá Hora
M© Zátor

Okres Frýdek Místek
M© J Myslivečka, Frýdek - Místek
M© Nerudova, Třinec
M© Staré Město
M© Krmelín
M© Bukovec
M© Bystřice nad Oląí
M© Slezská, Frýdek - Místek
M© Baąka
M© Dobrá
M© Koperníkova, Třinec
M© Sněľenka, Frýdek - Místek
M© Pionýrů, Příbor
M© Smilovice
M© Dobratice
M© Koąařiska
M© Paskov
M© Frýdlant nad Ostravicí
M© Kaątánek, Návsí
M© Vedryně
M© Metylovice
M© Janovice, Frýdlant nad Ostravicí
M© Čeladná
M© Čtyřlístek, Třinec
M© Pohádka, Frýdek - Místek
M© Przedszkole ©kolní, Jablunkov
M© Mosty u Jablunkova
M© Beruąka, Frýdek - Místek
M© Fryčovice
M© - Przedszkole, Vendryně
GALILEO SCHOOL - bilingvní M© a Z©, s.r.o., Frýdek Mýstek

Okres Opava
M© při zdr. zař. Olomoucká Opava
M© Lukovany, Zastávka u Brna
M© Hlučín - Bobrovníky
M© Budiąov nad Budiąovkou
M© Korálek, Opava
M© Sluníčko, Opava
M© Mokré Lazce
M© Velké Hoątice
M© Dobroslavice, Děhylov
M© Kyjovice
M© 17. listopadu, Opava
M© E. Krásnohorské, Opava
M© Markvartovice
M© Edvarda Beneąe, Opava
M© Sadová, Opava
M© Havlíčkova, Opava
M© Hlubočec
M© Stěbořice
M© Kravaře u Hlučína
M© Jateční Opava
M© Olomoucká, Opava
M© Neumannova, Opava
M© Osada míru, Dolní Beneąov
M© Riegrova, Opava
M© Husova, Vítkov
Sdruľení rodičů při M© Holasovice
Církevní M© Ludgeřovice

Okres Ostrava
M© Poděbradova, Ostrava
M© U Kaple, Ostrava
M© ©afaříkova, Ostrava
M© Komerční, Ostrava
M© A. Gavlase, Ostrava
M© Stěbořice
M© Hornická, Ostrava
M© Orlová - Lutyně
M© Ostrava - Mariánské Hory
M© Ostrava - Poruba, V. Makovského
M© Chrustova, Ostrava
M© Klubíčko, Ostrava
M© Čtyrlístek, Ostrava
M© "U lesa", Ostrava
M© Volgogradská, Ostrava
M© Sokolovská, Ostrava - Poruba
M© U Dvoru, Ostrava - Mariánské Hory
M© Dvořákova, Ostrava
Křes»anská M© Ostrava - Mariánské Hory
M© Křiľíkova, Ostrava
M© Repinova, Ostrava
M© Ostrava - Bělský les
M© Varenská, Ostrava
M© ©pálova, Ostrava
M© logopedická, Ostrava
M© Ostrava - Petřkovice
M© Za ©kolou, Ostrava - Zábřeh
M© Matrosova, Ostrava - Hulváky
Dětské centrum Domeček, Ostrava
M© Lechowiczova, Ostrava
M© Chalupova, Ostrava - Antoąovice
M© ©enov u Ostravy
M© Jaklovecká, Ostrava
M© logopedická, Ostrava - Poruba

Okres Karviná
M© Dolní Lutyně
M© Albrechtice u Č. Těąína
M© Karviná - Mizerov
M© Hrabinská, Český Těąín
M© Těrlicko
M© Balzacova, Havířov
M© tř. dr. E. Beneąe, Bohumín
M© Čáslavská, Český Těąín
M© Nedbalova, Karviná
M© ul. Centrum, Karviná
M© Karviná - Hranice
M© Petřvald, Petřvald u Karviné
M© Dvořákova, Karviná - Nové Město
M© Havířov - Podlesí
M© Petřvaldská, Havířov
M© U Stromovky, Havířov
M© Karviná - Nové Město
M© Bohumín
M© U Stromovky, Havířov
M© Rafinérský lesík, Bohumín
M© Olbrachtova, Karviná
M© Horymírova, Havířov
M© U Mateřské ąkoly, Karviná - Ráj
M© Orlík, Orlová
M© Puąkinova, Havířov
M© Tovární, Bohumín
M© Stonava
M© se spec. Třídou, Nový Bohumín
M© pro zrak. postiľené, Havířov
M© Havířov - ©umbark
©kolka pro rodiče a děti s.r.o., Karviná
M© Čtyřlístek s.r.o., Orlová
M© K. Dvořáčka, Orlová
M© Čajkovského, Karviná
M© Kpt. Jaroąe, Karviná
M© Diviąova, Karviná
M© Čelakovského, Havířov
M© Klíček, Karviná - Hranice
M© Radost s.r.o., Orlová - Lutyně

Jihomoravský kraj

Okres Brno
Malý strom, Brno
Mezinárodní Montessori M© Perlička, Brno
M© Adélka, Brno
M© Bílého, Brno
M© Bílovice nad Svitavou
M© Blučina
M© Braniąovice
M© Brechtova, Brno
M© Brno Úvoz
M© Bzenecká, Brno
M© Čebín
M© Česká, Lelekovice
M© Česká, Lelekovice
M© Doubravník
M© Duha, Kachlíkova, Brno
M© Duha, Oslavany
M© Hatě, Brno
M© Horákov, Mokrá
M© Horní Bojanovice
M© Husova čtvr», Rosice u Brna
M© Hvězdička, ©lapanice u Brna
M© Kárníkova, Brno
M© Kláąterského, Brno
M© Kneslova, Brno
M© Křenová, Brno
M© Kąírova, Brno
M© Kuřim, Zborovská
M© Libuąina, Brno
M© Lukovany
M© Maleąovice
M© Malhostovice, Tiąnov
M© Měřičkova, Brno
M© Modřice
M© Mokrá - Horákov
M© Nopova, Brno
M© Oderská, Brno
M© Ochoz u Brna
M© Omice
M© Opatovice, Rajhrad
M© Ořechov u Brna
M© Pod ©pilberkem, Brno
M© Pohádka, Brno
M© Popůvky
M© Pramínek, Brno
M© Proąkovo nám., Brno
M© Předkláąteří
M© Pąeník, Brno
M© Rajhrad
M© Rosická, Říčany u Brna
M© Rozárka
M© Sedmikráska, Brno
M© Sluníčko Bzenecká, Brno
M© Sluníčko, Tiąnov
M© Slunná, Brno
M© Sněhurka, Brno
M© speciální, Z© speciální a praktická ąkola, Brno
M© Svatoslav, Tiąnov
M© Syrovice
M© ©krétova, Brno
M© ©těpánovice
M© ©těpánovice
M© ©tolcova, Brno
M© Telnice u Brna
M© Telnice u Brna
M© Trbouąany, Dolní Kounice
M© Troubsko
M© Tumaňanova, Brno
M© Tvaroľná
M© U Humpolky, Tiąnov
M© Úvoz, Domaąov u Brna
M© Uzbecká, Brno
M© Vackova, Brno
M© Veverská Bitýąka
M© Veverské Knínice
M© Vąetičkova, Brno
M© Zámecká, Rosice u Brna
M© Zastávka u Brna
M© Zbýąov u Brna
M© ZDISLAVA, Brno
M©, Z© a DD Ivančice
Soukromá M© s.r.o., Brno
©kolka ®elvička, Brno

Okres Blansko
M© Bukovinka, Křtiny
M© Deątná, Letovice
M© ©ebetov
M© Údolní, Blansko
M© Jedovnice
M© Dvorská, Blansko
M© Okrouhlá, Blansko
M© Diviąova, Blansko
M© Drnovice u Lysic
M© Rodkovského, Blansko
M© Petrovice, Rájec - Jestřebí
M© Vavřinec, Slou v Moravském Krasu
M© Sloup v Moravském Krasu
M© Vysočany, Sloup v Mor. Krasu
M© Valchov, Boskovice
M© Černá Hora
M© Blansko
2. M© Velké Opatovice
M© Letovice
M© Suchý, Boskovice
M© Doubravice N/S
M© Svitávka

Okres Břeclav
M© Borkovany
M© Břeclav
M© Břetislavova, Břeclav
M© Bulhary
M© Klentnice
M© Klobouky u Brna
M© Lanľhot
M© Lednice na Moravě
M© Nikolčice
M© Okruľní, Břeclav
M© Osvobození, Břeclav
M© Perná, Břeclav
M© Podivín
M© Rohatec
M© ©itbořice
M© Velké Němčice
M© Vrbice, Vrbice u Břeclavi

Okres Hodonín
M© Stráľovice
M© Vacenovice
M© Stráľnice
M© Hrubá Vrbka
M© Sídliątní, Hodonín
M© Jilemnického, Hodonín
M© Kozojídky
M© Dubňany
M© Jánoąíkova, Hodonín
M© Pruąánky
M© Borąovská, Kyjov
M© Tasov, Hroznová Lhota
M© Vracov

Okres Vyąkov
M© Sochorova Vyąkov
M© Ivanovice na Hané
M© Havlíčkova, Vyąkov
M© Lysovice, Vyąkov
M© Rousínov, Rousínov u Vyąkova
M© Krásensko
M© Hruąky, Křenovice u Slavkova
M© Komořany, Rousínov u Vyąkova
M© Drnovice
M© Otnice
M© Hraničky, Vyąkov
M© Bučovice
M© Rychtářov, Vyąkov
M© Lovčičky
M© Chvalkovice na Hané
M© Zvídálek, Slavkov u Brna
M© Medlovice
M© Moravské Prusy

Okres Znojmo
M© Hevlín
M© Dělnická, Znojmo
M© Troskotovice
M© Slup, Jaroslavice
M© Hostěradice
M© Miroslav, Miroslav
M© Krhovice
M© Práče, Prosiměřice
M© nám. Armády, Znojmo
M© Vratěnín
M© Hnanice
M© Lesná, ©umná
M© Hrabětice
M© Holandská, Znojmo
M© Hruąovany nad Jeviąovkou
M© Hodonice
M© Vémyslice
M© Přimětice

Vysočina

Okres Jihlava
M© Dlouhá Brtnice
M© Vysoké Studnice
M© Antonínův Důl
M© ®dírec
M© Komenského, Telč
M© Luka nad Jihlavou
M© Mozaika, Jihlava
M© Telč
M© Velký Beranov

Okres Havlíčkův Brod
M© Wolkerova, Havlíčkův Brod
M© Světlá nad Sázavou
M© Ledeč nad Sázavou
M© Březová, Chotěboř
M© Víska se speciální třídou, Chotěboř
M© Stínadla, Ledeč nad Sázavou
M© Přibyslav
M© Krocemburk
M© Korálky, Havlíčkův Brod
M© Rozsochatec
M© Horní Krupá
Anglická M© The Tiny, v.o.s.

Okres ®ďár nad Sázavou
M© Roľná
M© ®ďárec
M© Uhřínov
M© Bobrová
M© Vír
M© Pavlov
M© Věchnov, Bystřice n. Pernątejnem
M© Rozsochy
M© Vidonín
M© Níľkov
M© Velké Meziříčí
M© Bystřice nad Pernątejnem
12. M© ®ďár nad Sázavou
M© Ořechov u Velkého Meziříčí
M© Ostrov nad Oslavou
M© Praľská, Pelhřimov
M© Moravec

Okres Pelhřimov
M© Černovice
M© Dubovice, Pelhřimov
M© Počátky
M© Budíkov, Humpolec
M© Za Branou, Pacov
M© Vyskytná u Pelhřimova
M© Čtyřlístek, Mnich
M© Kamenice nad Lipou
M© Nová Cerekev

Okres Třebíč
M© Kojetice na Moravě
M© Čechtín
M© Duha, Třebíč
M© Římov, Stařeč
M© Náměą» nad Oslavou
M© Okříąky
M© Rudíkov
M© Nárameč, Budiąov u Třebíče
M© Radkovice u Hrotovic
M© Okruľní, Třebíč
M© Hodov, Hodov
M© Domamil
M© Jemnice
M© Sudice
M© Markvartice
M© Světýlko s.r.o., Třebíč

Zlínský kraj

Okres Zlín
M© Sluníčko, Sluąovice
M© Broumov - Bylnice
M© Dětská, Zlín
M© Druľstevní, Zlín
M© Hrobice, Sluąovice
M© Jasenná
M© Klubíčko, Tlumačov
M© Lípa, Zlín
M© Milíčova, Zlín
M© Napajedla
M© Nedaąova Lhota
M© Osvoboditelů, Zlín
M© Otrokovice
M© Sluąovice
M© Tlumačov
M© U Dřevnice, Zlín
M© Ublo, Vizovice
M© Vizovice
M© Vlachovice
M© Za ąkolkou Zlín
M© Zlín - Kudlov

Okres Vsetín
M© Hoą»álková
M© Liptál
M© Ústí, Vsetín
M© Valaąské Meziříčí
M© Vsetín, Rokytnice
M© Roľnov pod Radhoątěm
M© Střelná, Horní Ledeč
M© Zaąová
M© Valaąská Polanka
M© Hoą»álkova, Hoą»álkova u Vsetína
M© Hovězí
M© PRAMÍNEK, Valaąská Bystřice
M© Nový Hrozenkov
M© Horní Lideč
M© Ratiboř
M© ©těpánov
M© Benátky
M© Radost, Roľnov pod Radhoątěm

Okres Kroměříľ
M© Roątín
M© Lubná
M© Chropyně
M© Chomýľ
M© Prusinovice
M© Stříľovice
M© Kroměříľ, Kroměříľ
M© Palackého, Bystřice pod Hostýnem
M© Míąkovice u Holeąova
M© Kostelec u Holeąova
M© Sluníčko, Holeąov
M© Břest
M© Máj, Nový Jičín
M© Zlobice
M© Bezměrov
MC Klubíčko o.s., Kroměříľ
M© Nová Dědina

Okres Uherské Hradiątě
M© Bojkovice
M© Zlámanec
M© Husova
M© Obchodní, Uherský Brod
M© Primátora Hájka, Uherský Brod
M© Ořechov, Poleąovice
M© Bojkovice
M© Kunovice
M© s křes»anskou výchovou Uherský Ostroh
M© Uherský Brod
M© Uherský Ostroh
Občanské sdruľení při M© Obchodní, o.s., Uherský Brod

Olomoucký kraj

Okres Olomouc
M© Aloise ©těpánka, Dolany
M© Bystročice
M© Cholina
M© Hněvotín
M© Hlubočky
M© Náměą» na Hané
M© Dub nad Moravou
M© Luľice
M© Červenka
M© Mozartova, Olomouc
M© Kpt. Nálepky, Olomouc
M© Sluníčko, Olomouc
M© Nemilany
M© Doloplazy
M© Mladějovice
M© Blanická, Olomouc
M© Lutín
M© Bukovany
M© Jílová, Olomouc
M© Těąetice
M© Troubelice
M© Věrovany, Dub nad Moravou
M© Rakodavy, Věrovany
M© Barevný svět Dělnická, Olomouc
M© ©těpánov, Moravská Huzová
M© Herrmannova, Olomouc
M© ®iľkovo nám., Olomouc
M© Senice na Hané
Církevní M© v Olomouci
Česko Britská Mezinárodní ąkola a M© s.r.o.
Církevní M© Ovečka v Olomouci
M© Paseka
M© Hluąovice

Okres ©umperk
M© Jindřichov
M© Hoątejn, Zábřeh
M© Zahradní, Zábřeh
M© Chromeč
M© Sudkov
M© Zábřeh
M© Malá Morava, Hanuąovice
M© Mohelnice
M© Strejcova, Zábřeh
M© Severáček, Zábřeh
M© Veselá ąkolka, ©umperk
M© Libina
M© ©títy
M© Hrabenov
M© Postřelmov
M© Bohutín, Oląany u ©umperka
M© Bludov

Okres Přerov
M© Skalička
M© Milotice nad Bečvou
M© Pohádka, Hranice
M© Hrabůvka, Hranice
Soukromá M© Hranice
M© Tučín
M© Komenského, Přerov
M© Dřevohostice
M© Uhřičice
M© Horní Újezd, Vąechovice
M© Na Zelince, Lipník N/B
M© Včelka, Líąná u Přerova
M© sv. Josefa, Kojetín
M© Rokytnice

Okres Prostějov
M© ®eleč
M© Bedihoą»
M© Domaľelice
M© Víceměřice
M© Klenovice na Hané
M© Smetanova, Prostějov
M© Stařechovice, Kostelec na Hané
M© Němčice nad Hanou
M© Čehovice, Bedihoą»
M© Protivanov
M© Straľisko
M© Moravská, Prostějov
M© Kelčice
M© Biskupice
M© Ul. ©árka, Prostějov
M© se ąkolní jídelnou, Nezamyslice u Prost.

Okres Jeseník
M© Skoroąice
M© Jeseník
M© Jiráskova, Jeseník
M© Jeseník, Kříľkovského
M© Karla Čapka, Jeseník
M© Kříľkovského, Jeseník
M© Beruąka, Zlaté Hory v Jeseníku
M© ®ulová
M© Sluníčko, Olomouc
M© Lipová - lázně
M© Kopretina, Jeseník
M© Javorník u Jeseníku
M© Písečná
M© Mikulovice u Jeseníku

Dnes je Čtvrtek
13.12.2018
svátek má Lucie
Copyright © 2007 - 2018, TERAsport-Müller, s.r.o.                                                          design, code, photos by pit © 2007