•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

TABULE / nástěnné keramické

400 x 120 cm - Keramická tabule nástěnná, bílá EB0025

NOVINKA
EB0025


Cena s DPH:
23 315,-Kč
Koupit

Rozměry:
4000 x 1200 mm

Popis

Smaltované (keramické) tabule charakterizuje výjimečně houževnatý povrch, který skvěle vzdoruje škrábancům a jiným poškozením povrchu. Skvěle se hodí do náročnějších podmínek, jako jsou vizualizace systému řízení ve výrobních závodech, kde se na tabuli často lepí, požívají se magnety a velmi často se maže. Jejich mimořádně hladký povrch umožňuje velmi snadné odstraňování šmouh a nečistot. Zároveň se jejich povrch dá využít k projekci.

Nejvyšší kvalita zpracování keramického povrchu je potvrzena odpovídajícími certifikáty, které uvádíme níže. Všechny tabule tohoto typu mají magnetický, stíratelný povrch za jehož kvalitu ručíme 25-ti letou zárukou.

(Smaltování je velmi odolná a trvanlivá povrchová úprava využívána například v potravinářství pro vysokou odolnost vůči agresivní chemii i vysokým teplotám)

Keramické tabule rámujeme do profilů z anodovaného hliníku, přikládáme poličku na příslušenství i součástky pro montáž. Tabule je možné pověsit jak svisle, tak i vodorovně.

- na povrch poskytujeme 25-ti letou záruku.

Rozměry:
400 x 120 cm

HLEDÁNÍ


Dnes je Čtvrtek
17.10.2019
svátek má Hedvika
Copyright © 2007 - 2019, TERAsport-Müller, s.r.o.                                                          design, code, photos by pit © 2007