VÝZDOBA TŘÍDY

Nejprodávanější - Silná tepelně vzdělávací pěnová podložka BOO009

NOVINKA 2023 - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
BOO009
20%
SLEVA


Další obrázky:


Cena s DPH:
6 490,-Kč
Akční cena -20%:
5 192,- Kč
Koupit

Popis

Rozměr: 180 x 200 cm

✓ Velká velikost
✓ Oboustranné
✓ Odolné vůči vlhkosti
✓ Přenosný
✓ Živé barvy

VELKÁ VELIKOST - velikost výrazně ovlivňuje její funkčnost; se vejde několik dětí nebo mnoho různých hraček najednou, včetně například rozsáhlé autodráhy nebo vláčku.

✓ OBOUSTRANNÉ - živé barvy a aplikace přitahují pozornost dítěte a povzbuzují je k opakovanému použití; na jedné straně jsou natištěné pohádkové obrázky různých postaviček, zvířátek, ovoce a hub a na druhé straně číslice a písmena, která umožní mj. učit se čísla a slova a učit se o barvách; podložka plní výchovné funkce a má vliv na vývoj dítěte.

✓ ODOLNÉ VLHKOSTI - materiál, ze kterého je karimatka vyrobena, je odolný proti vlhkosti a neabsorbuje vodu, což má vliv na komfort používání výrobku u nejmenších. Nemusíme se bát, že dítěti kaši nebo šťávu upustí a vylije, protože podložka se snadno čistí.

✓ PŘENOSNÁ - složená karimatka po složení zabírá málo místa, díky čemuž se snadno skladuje; po zabalení do přiloženého ochranného obalu jej můžete rychle a snadno přepravit na jiné místo, například na zahradu, park, pláž nebo si jej vzít s sebou na cesty.

✓ SPECIFIKACE - věk: od 3 let, rozměry (délka / šířka / tloušťka): 180/2195 / 0,5 cm hmotnost sady: ~ 500g.

SPECIFIKACE:

barva: vícebarevná
materiál: polyethylen
věk: od 3 let
rozměry (délka/šířka/tloušťka): 180/195/0,5cm
hmotnost sady: ~ 500 g
hmotnost s obalem: 600g

Rohož je velká, což výrazně ovlivňuje její funkčnost. Vejde se na něj několik dětí nebo mnoho různých hraček najednou, včetně například rozsáhlé autodráhy nebo vláčku. Výrobek zajišťuje pohodlné sezení a ležení na podlaze nebo trávě bez obav z chladu země nebo hygieny. Je ideální pro použití v interiéru i exteriéru.

VODĚODOLNÝ
Materiál, ze kterého je karimatka vyrobena, je odolný proti vlhkosti a neabsorbuje vodu, což má vliv na komfort používání výrobku u nejmenších. Nemusíme se bát, že dítěti kaši nebo šťávu upustí a vylije, protože podložka se snadno čistí. Má pěkně opracované hrany a je odolný, což se promítá do odolnosti produktu a délky jeho používání.

OBOUSTRANNÝ
Podložka je oboustranná a velmi barevná. Živé barvy a aplikace přitahují pozornost dítěte a povzbuzují je k opakovanému používání. Podložka má na jedné straně natištěné pohádkové obrázky různých postaviček, zvířátek, ovoce, hub atd. naučit se čísla, slova a barvy. Díky tomuto řešení má podložka také výchovnou funkci a má vliv na vývoj dítěte.

POZORNOST !
Pokud podložka, kterou obdržíte, má deformace - nebojte se! Vše, co musíte udělat, je rozložit na podlahu a držet konce u země. (můžete k tomu použít těžké předměty, např. knihy) Podložka se sama narovná a všechny vrásky zmizí!

POUZDRO
Pouzdro ve formě sáčku. Má pohodlné rukojeti.HLEDÁNÍ


Dnes je Neděle
24.9.2023
svátek má Jaromír
Copyright © 2007 - 2023, TERAsport-Müller, s.r.o.                                                          design, code, photos by pit © 2007